Tuesday, 20 October , 2020
امروز : سه شنبه, ۲۹ مهر , ۱۳۹۹ - 4 ربيع أول 1442
شناسه خبر : 874
  پرینتخانه » دارالفنون تاریخ انتشار : ۲۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۲ | 69 بازدید | ارسال توسط :
نظر مدیران نسبت به عملکرد کارمندان

منابع انسانی برای استارت آپ ها قسمت۳

باید بدانید که بازخوردهای افراد در مورد رویکردها و ابزارهای کارآمد و ناکارآمد بسیار مهم و حیاتی می باشند. اگر در مدیریت منابع انسانی برای استارتاپ ها، زمان کافی به گردآوری و تحلیل بازخوردهای کارمندان خود اختصاص داده نشود، قطعا به مشکل و دردسر برخواهند خورد.

منابع انسانی برای استارت آپ ها قسمت۳

عدم موفقیت در گردآوری و ارائه بازخورد

اگر میخواهید کسب و کارتان به شکل کارآمد ادامه یابد و کارمندانتان، بهترین خروجی ها و بازده ها را تولید نمایند، باید بدانید که بازخوردهای افراد در مورد رویکردها و ابزارهای کارآمد و ناکارآمد بسیار مهم و حیاتی می باشند. اگر در مدیریت منابع انسانی برای استارتاپ ها، زمان کافی به گردآوری و تحلیل بازخوردهای کارمندان خود اختصاص داده نشود، قطعا به مشکل و دردسر برخواهند خورد. علاوه بر این، درصورتیکه یک نظام و فرآیند مدوّن برای ارائه بازخورد و نظر مدیران نسبت به عملکرد کارمندان وجود نداشته باشد نیز مجددا مشکل و دردسر در کمین خواهد بود.

دریافت بازخوردهای مثبت یا منفی از کارمندان، به شما کمک میکند تا یک روال و منطق صحیح برای ترفیع یا تعدیل نیروهای کاری شرکت خود انتخاب کرده و آن را برای دیگران نیز تشریح کنید. اگر سؤالی در مورد منصفانه بودن اقدامات و تصمیم های شما به وجود بیاید، این سوابق به شما کمک میکنند تا از تصمیم خود در برابر ادعای دیگران مبنی بر جانبداری در ترفیع یا تعدیل نیروها دفاع نمایید.

راه حلاز چندین روش مختلف برای گردآوری بازخوردها و نظرات کارمندان در مورد رویکردها و ابزارهای کارآمد یا غیرکارآمد استفاده کنید. با کارمندان خود، یک به یک، صحبت کنید؛ و برای دریافت نظراتشان از ابزارهایی نظیر نظرسنجی یا برگزاری جلسات مذاکره و پرسش و پاسخ استفاده نمایید. شما باید به طریقی، مطمئن شوید که مدیران بخش های مختلف شرکت نیز با کارمندان خود مراوده و تعامل کافی دارند و نظرات و ایده های خود در مورد عملکرد ایشان را در اختیارشان قرار می دهند. حداقل کاری که میتوانید انجام دهید، این است که یک فرآیند سالانه منظم برای شناسایی و سندسازی از نقاط ضعف و قوت عملکرد کارمندان خود طراحی و اجرا کنید. شما میتوانید در این کار از ابزارهای ساده ای مثل ایمیل یا فُرم گوگل استفاده کنید.

نویسنده : م.ط سایه
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.