شماره تماس : 77395710-021 | ایمیل : info@startupieh.ir

منوهای نصب در پنل مدیریت

از صنایع خلاق حمایت می کنیم اجرای طرح «روستای بدون بیکار» در ۶ روستای استان گیلان

دکترنوراله زاده، مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید گفت: صنایع خلاقی که در حوزه فرهنگ و هنر از سوی وزارت فرهنگی و ارشاد اسلامی تایید و معرفی شود مورد حمایت مالی قرار می گیرند.

نوراله زاده در جلسه اقتصاد مقاومتی که با موضوع تسهیلات اشتغال صندوق کارآفرینی امید در فرمانداری شهرستان رشت برگزار شد، با اشاره به حمایت مالی صندوق کارآفرینی امید در حوزه فناوری اطلاعات اظهار کرد: اگر طرح هایی در حوزه اپلیکیشن، فناوری اطلاعات و بخش هایی در این ارتباط معرفی شود را حمایت می کنیم.

وی  یکی از ابزارهایی که برای مردم فرصت ایجاد می‌کند را اتخاذ راهبردهایی دانست که کریدور ایجاد می‌کند و اظهار داشت: گیلان ظرفیت نهفته ایجاد کریدور را دارد و سالانه تعداد بسیار زیادی گردشگر به این استان سفر می کنند که یکی از مزیت‌های رقابتی گیلان است.

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید ورود گردشگر به گیلان را ظرفیتی دانست که می‌تواند ایجاد کسب و کار و تجاری‌سازی فعالیت‌ها و محصولات را به‌دنبال داشته باشد.

وی با بیان اینکه امروز گیلان با برخورداری از ظرفیت های خوب در حوزه گردشگری نیازمند توجه ویژه است، خاطر نشان کرد: این استان با اینکه سرسبز است در برخی زمینه ها با محرومیت هایی مواجه است که باید به آنها توجه شود.

نوراله زاده با اشاره به اجرای طرح روستای بدون بیکار و حمایت صندوق کارآفرینی امید از آن اضافه کرد: تا تیرماه سال ۱۴۰۰، این طرح را در۶ روستای شهرستان رشت اجرا می کنیم که از این تعداد ۳ روستا تا پایان سال جاری روستای بدون بیکار خواهند شد.

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید با بیان اینکه روستای بدون بیکار فرآیندی و مراحلی را باید طی کند، خاطر نشان کرد: اگر نیاز به آموزش های مهارتی به افراد روستاست باید با هماهنگی با فنی و حرفه ای این آموزش ها ارایه شود.

وی با طرح موضوع فرسودگی نیمی از تاکسی های شهرستان رشت اظهار داشت: قراردادی سال گذشته با شهرداری تهران بستیم و با اصفهان و کرمانشاه هم قراردادهای مشابهی داریم و آمادگی داریم با شهرداری رشت همانند شهرداری تهران قرارداد بهسازی ناوگان فرسوده تاکسیرانی شهررشت را منعقد کنیم.

0 پاسخ به "از صنایع خلاق حمایت می کنیم اجرای طرح «روستای بدون بیکار» در ۶ روستای استان گیلان"

ارسال یک پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Site Design © vandabon.ir  All rights reserved.