با تجدید بدون تهدید

فهرست محتوا

در این پست مجموعه ای از مقالات تخصصی و مفصلی در مورد استارتاپ های انرژی های تجدیدپذیر، مدیریت و گزارش های جامع آنان آورده ایم تا این تهدید بشری در موضوع انرژی به فرصت مبدل شود.

 

 

انرژی های تجدیدپذیر:

ما در میانه یک انقلاب انرژی تجدید پذیر جهانی قرار داریم.  هر سال سرمايه گذاری هایی كه عمدتا توسط كشورهای در حال توسعه انجام مي شود در تجديدپذيرها همچنان ادامه دارد و از سال 2004 دنيا 2.9 تريليون دلار آمريكا در منابع انرژي سبز سرمايه گذاري كرده است. گزارش سالانه روندهای جهانی در سرمایه گذاری انرژی های تجدید پذیر، این تغییرات را در نقشه جهانی انرژی و مسیر پیش رو در تأمین امنیت سیاره ما نشان می دهد.

برای ادامه مطلب و دانلود فایل کامل و زبان اصلی این مقاله بر روی لینک “دانلود فایل” زیر کلیک کنید

دانلود فایل انرژی های تجدیدپذیر

 

 

انرژی دریا برای ژاپن:

ژاپن، کشوری است که توسط اقیانوس ها احاطه شده و دارای پتانسیل غنی از انرژی اقیانوس ها می باشد. پیش بینی می شود تولید انرژی از اقیانوس، در مورد های مختلفی مانند تولید انرژی از موج، تولید انرژی از جریان اقیانوس و همچنین نیروی جریان جزر و مد انجام شود. این مقاله تحلیلی به خودی خود می تواند باعث ایجاد رشد در تمامی مناطق آبخیزی مانند ژاپن شود… برای دریافت ادامه مطلب و فایل تخصصی و زبان اصلی این مقاله، به لینک زیر مراجعه کنید…

دانلود فایل انرژی اقیانوس برای ژاپن

 

 

100 استارتاپ در حوزه انرژی در دنیا:

در این مقاله به بررسی 100 استارتاپ در حوزه انرژی پرداخته می شود، Start Up Energy Transition برای سومین سال پیاپی مفتخر است که 100 استارتاپ برتر بین المللی از رقابت های جوایز SET 2019 را ارائه دهد. تقریباً 450 شرکت نوپا از 80 کشور جهان در یکی از 5 گروه برای به نمایش گذاشتن راه حل های خود در مورد تغییر اقلیم ، انتقال انرژی و آینده دنیای ما بسیار با هم رقابت کردند! 100 شرکت نوپا از 31 کشور جهان تمامی مناطق جهان را تحت پوشش خود قرار می دهند.

دانلود فایل 100 استارتاپ در حوزه انرژی در دنیا

 

 

گزارش استارتاپ های انرژی تجدیدپذیر در سال 2019:

بررسی و تحلیل مفصل استارتاپ های حوزه انرژی تجدیدپذیر در سال 2019

استارتاپ هایی که در حوره انرژی های تجدیدپذیر فعالیت دارند درواقع عمده آنان به دنبال راهکار هایی برای رفع یکی از نیاز های جوامع بشری طراحی شده اند تا بلکه این بحران بین المللی را با هدف جایگزین کردن انرژی های برگشت پذیر به جای سوخت های فسیلی دنیایی پاک و عاری از هرگونه تهدید هایی را درست کنند.

دانلود فایل گزارش استارتاپ های انرژی تجدیدپذیر در سال 2019

 

 

گزارشی از مصرف با محوریت انرژی های تجدیدپذیر و نوآور:

انرژی تجدیدپذیر یا Renewable energy، که انرژی برگشت‌پذیر نیز نامیده می‌شود، به انواعی از انرژی می‌گویند که منبع تولید آن نوع انرژی، بر خلاف انرژی‌های تجدیدناپذیر (فسیلی)، قابلیت آن را دارد که توسط طبیعت در یک بازه زمانی کوتاه مجدداً به وجود آمده یا به عبارتی منابعی هستند که پس از مصرف به راحتی جایگزین می‌شوند.

در سال‌های اخیر با توجه به این که منابع انرژی تجدید ناپذیر رو به اتمام هستند این منابع مورد توجه قرار گرفته‌اند. در سال ۲۰۰۶ حدود ۱۸٪ از انرژی مصرفی جهانی از راه انرژی‌های تجدید پذیر بدست آمد. سهم زیست‌توده به‌طور سنتی حدود ۱۳٪، که بیشتر جهت حرارت دهی و ۳٪ انرژی آبی بود. 4.2٪ باقی‌مانده شامل نیروگاهای آبی کوچک، زیست توده مدرن، انرژی بادی، انرژی خورشیدی، انرژی زمین‌گرمایی و سوختهای زیستی می‌باشد که به سرعت در حال گسترش هستند.

دانلود فایل گزارشی از مصرف با محوریت انرژی های تجدیدپذیر و نوآور

فهرست محتوا

اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در email
Email
اشتراک گذاری در twitter
Twitter