شماره تماس : 77395710-021 | ایمیل : info@startupieh.ir

منوهای نصب در پنل مدیریت

به عصر طلایی انسانیت خوش آمدید!

هر روز که می گذرد انسان های بیشتری کارهای جدید انجام می دهند به روش های بی سابقه ای که نظیر آن ها را  به یاد نداریم ، به ثروت می رسند.
برای دستیابی به موفقیت فرصت ها و امکانات بیشتری خلق می شودمی توانید به استقلال مالی و ثروت شخصی برسید به گونه ای که در گذشته سابقه نداشته استکافی است تجارت و کسب و کار مناسب خود را پیدا کنید و بعد با تمام وجود بکوشید به حداکثر توانمندی های بالقوه خود دست پیدا کنید جالب است بدانید، در سال 1900 بعد از 200 سال رشد اقتصادی در آمریکا 5000 میلیونر زندگی می کردند که اغلبشان خود ساخته بودند در سال 2000 شما میلیونر ها در امریکا به 5 میلیون نفر رسیدیعنی 1000 برابر شد تا سال 2006 شمار میلیونر ها 40% افزایش یافت و به رقم 513 میلیون نفر رسید.
درست مانند گذشته80% این میلیونرها ، مولتی میلیونر ها و میلیاردرها خودساخته بودندآنها با صفر شروع کرددند تمام پولشان را در محدوده یک نسل به دست آورند این ها کارفرمایانی بودند که برای خودشان کار می کردند.

به گفته سازمان توسعه اقتصادی در پاریس بیشترین شمار کارفرمایان دنیا در ایالات متحده آمریکا فعالیت می کنند. 12 % جمعیت این کشور در حرفه هایی شاغلند که در 42 ماه گذشته تاکنون ایجاد  شده اند. 70% مشاغل را موسسات کوچک و متوسط اقتصادی فراهم آورداند. همه ساله دو میلیون نفر کسب و کار جدیدی را شروع می کنند
چرا این اتفاق می افتد؟
اول ، باید به رشد و انفجار اطلاعات اشاره کرد.
دوم ،  رشد بی سابقه تکنولوژی  همه روزه کالاهای جدیدی روانه بازار می شونداین ها کالاهایی هستند که در سرتاسر نقاط دنیا تولید می شوند.
سوم ،  رقابت شدید رقابت مترصد فروش و سودآوری بیشتر استتکنولوژی و اطلاعات با هم ترکیب می شوند تا کالاها و خدمات جدید با سرعتی باور نکردنی تولید شوند.
امروز این 3 عامل :  اطلاعات ، تکنولوژی و رقابت به اتفاق هم سرعت تغییر را به اندازه شگفت انگیزی شتاب داده اند.این روندی است که ماه ها و سال های آینده نیز شاهد آن خواهیم بود.
آیا آماده وارد شدن به عصر کارفرمایی و تولد ثروت هستید؟

0 پاسخ به "به عصر طلایی انسانیت خوش آمدید!"

ارسال یک پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Site Design © vandabon.ir  All rights reserved.