شماره تماس : 77395710-021 | ایمیل : info@startupieh.ir

منوهای نصب در پنل مدیریت

درباره ما

داستان ما از کجا شروع شد؟

آورده اند که روزی در مملکت جای خالی جریده ای ساده فهم و عوام پسند در حیطه استارتاپ ها به شدت احساس شد. از آنجایی که سایر جراید و نشریات همگی مشغول اطلاع رسانی با بیان سخت بودند، عده ای رعیتِ دانشجو گرد هم آمدند و با خلاقیت خویش نشریه ای تحت عنوان وقایع استارتاپیه با شعار مدرن ترین نشریه کهن به وجود آوردند که با گفتار و نوشتار طنز توانستند اطلاعات سوپر تخصصیِ استارتاپی را رپورتاژ کرده و در اختیار عموم قرار دهند. این نشریه با رسالت جمع آوری سرمایه های سرگردان جامعه و سوق دادن آنان به سمت فعالیت های استارتاپی و دانش بنیانی، اولین رسانه ای هست که اکوسیستم داخله و خارجه را با بیان ساده و فکاهی تحت پوشش قرار می دهد و سعی دارد تا فرهنگ تخصصی کارآفرینی و استارتاپی را بین عوام و خواص جا بیاندازد. این جریده در پاییز ۱۳۹۸ هجری خورشیدی برابر با صفر ۱۴۴۱ قمری و اکتبر ۲۰۱۹ میلادی توسط کمپانی سایه سپید تاسیس گردید.

طراحی استراتژی بازاریابی و فروش

بازاریابی دارای نقش تعیین کننده در کسب و کارهای نوپا است که نیازمند طراحی استرتژی بازاریابی و فروش است، وقایع استارتاپیه قادر به طراحی و تدوین استراتژی بازاریابی و فروش است.

راه اندازی صفر تا صد استارتاپ

وقایع استارتاپیه شما رو در همه مراحل راه اندازی یک کسب و کار از جمله ایده پردازی، تدوین استراتژی بازاریابی و سیستم سازی و مدیریت یکپارچه همراهی میکند.

ممیزی و آسیب شناسی کسب و کار

یکی از تخصص های وقایع استارتاپیه، تحقیقات و تحلیل بازار و آسیب شناسی در کسب و کاره های نوپاست. برای انجام این کار شما میتونید به طور کامل به وقایع استارتاپیه اعتماد کنید.

اطلاع رسانی اخبار اکوسیستم

تلاش ما اینه که اخبار مربوط به اکوسیستم استارتاپی رو برای مشتری ها ارسال کنیم تا بتونن با استفاده از تحلیل های تصمیم ساز انتخاب های درستی در کسب و کارشون داشته باشن.

تولید محتوا

تیم وقایع استارتاپیه با تخصص و علمی که داره، میتونه با تولید محتوا ها ی تخصصی در حوزه های متنی ،تصویری و .. مسیر دیجیتال برندینگ رو برای شما هموارتر کنه.

طراحی و راه اندازی کمپین تبلیغات بازاریابی و فروش

وقایع استار تاپیه طراحی و تدوین کمپین های تبلیغاتی رو برای شما انجام میده که این موضوع در مبحث فروش و بازاریابی شما ارزش زیادی داره.

ما یه پیشنهادی میدیم که نتونید رد کنید. این یه رازه توی وقایع که هنوز هیچ کسی نتونسته این راز سر به مهر رو کشف کنه.

خلاقیت هنر ذاتیه وقایع استارتاپیه ست. ما همیشه سعی میکنیم ساختار شکن باشیم. راستش رو بخوایید دوست داریم سرزمین های ناشناخته رو پیدا کنیم.

تیم ما بیشتر از 10 ساله که خدمات خودش رو به کسب و کار های نوپا ارائه میده. ما مسیر هایی رو پیشنهاد میدیم که امتحان شده هستن.

چرا وقایع استارتاپیه؟

Site Design © vandabon.ir  All rights reserved.