شماره تماس : 77395710-021 | ایمیل : info@startupieh.ir

منوهای نصب در پنل مدیریت

ده قانون برای یک ایده استارتاپی عالی (قسمت دوم)

داشتن یک ایده استارتاپی عالی و کارآفرینی مهم نیست، بلکه اجرای درست آن مهم است. کارآفرینان خبره ی دنیا نیز در پیاده سازی بسیاری از ایده های خود با شکست مواجه می شوند.
اگر شما موارد زیر را در مورد ایده ی خود بسنجید، شانس موفقیت شما چندین برابر خواهد شد.

 

6- بازار را بشناسید

راجع به آینده ی محصولی که ارائه می دهید تحقیق کنید و ببینید ایده ی کارآفرینی شما چه آینده ای دارد. اگر تا به حال در مورد این موضوع تحقیق نکردید بهتر است سریع تر دست به کار شوید.

 

7- وارد بازار بزرگتر از خود نشوید

اگر بازاری که بر روی آن می خواهید تمرکز کنید، بسیار بزرگ تر از مقداری باشد که شرکت شما پاسخگوی نیاز آن هاست، باعث می شود که شما هم بازار های کوچک را از دست دهید و هم به بازار بزرگ نرسید. پس استارت آپ خود را در یک قبرستان آغاز نکنید.

 

8- در کاری که انجام می دهید، برجسته باشید

آیا مشکلی که شما آن را حل می کنید، بقیه نمی توانند آن را حل کنند؟ آیا شما سریع تر و بهتر آن را حل می کنید؟ در ایجاد یک استارت آپ نوپا به یاد داشته باشید که برجسته باشید و کاری را انجام دهید که دیگران نمی توانند.

 

9- ایده خود را پالایش کنید

در مسیر رسیدن به ایده ی خود، ایده هایی به ذهنتان می رسد که شما را از رسیدن به ایده ی اصلی باز می دارد، شاید آنقدر ایده ی خود را گسترش دهید که خود در آن گم شوید و مسئله اصلی نیز از یاد شما برود. پس به یاد داشته باشید بر روی ایده ی اصلی تمرکز کنید و ایده های فرعی در کار خود را، در ذهن خود بکشید.

 

10- ایده ی خود را با کمال میل به اشتراک بگذارید | ایده استارتاپی عالی

آیا می ترسید که شخص دیگری ایده ی شما را اجرا کند؟ آیا می ترسید کسی از ایده ی شما نمونه برداری کند؟ اول اینکه شما فکر می کنید که ایده ی شما فقط به ذهن خود شما رسیده است در حالی که مطمئتاً به ذهن افراد دیگری نیز رسیده است و تفاوت آن ها با شما در این است که آن ها این ایده را اجرا نکردند. دوم اینکه شانس اینکه کسی بتواند ایده ی شما را پیاده کند نزدیک به صفر است. پس نترسید و برای گرفتن نظرات مشتریان ایده ی خود را با آن ها در میان بگذارید.

0 پاسخ به "ده قانون برای یک ایده استارتاپی عالی (قسمت دوم)"

ارسال یک پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Site Design © vandabon.ir  All rights reserved.