شماره تماس : 77395710-021 | ایمیل : info@startupieh.ir

منوهای نصب در پنل مدیریت

زیرآبی بازی در مدیریت استارتاپ ها!

Secret

گل پر پر شده اینک کجایی؟ چرا دیگر خنده های ناز نداری؟
تو که سِکرِت بودی و رازدارم، چرا رازم را کردی آشکارم؟

بدین وسیله به استحظار می رساند با نهایت تاسف و تاثر درگذشت مرحومه مغفوره سِکرِت، از خوبای استارتاپ سانفراسیکو و آمریکا را به اکوسیستم استارتاپی کشور تسلیت عرض می کنیم.
گفتنیست این عزیز سفر کرده که در ژوئن 2014 تاسیس شده و دنبال پلفترمی بوده که در آن کاربران بیان و بصورت پنهانی راز هاشون رو با هم به اشتراک بزارن، اما این استارتاپ با ناشی بازی های مدیران خود و به فنا دادن سرمایه 25 میلیون دلاری اش که به تازگی جذب کرده بود، گویا اونطور که باید و شاید پلتفرمشون در نیومده بود و محبوبیتش مدام کمتر شده و در نهایت با 15 میلیون کاربر دعوت حق را لبیک گفت.
به همین مناسبت مجلس ختمی در کلیسای جامع جرج واشنگتن سانفرانسیسکو واقع در اتوبان رباط کریم – نیویورک بعد از عوارضی، ساعت 16:00 الی 17:30 برگزار خواهد شد. باشد که حضور شما عزیزان باعث دلگرمی و تسلی خاطر بازماندگان آن مرحومه گردد.
با تشکر از خانواده های کریس بدر و دیوید بایتو که بخشی از سهامشون رو به ارزش 6 میلیون دلار فروخته و دیوید شون یک فراری خریده و این کار رو دو بنیان گذار شرکت به بقیه نگفتن و بعضیا هم این موضوع رو تو خود سکرت فهمیده بودن و باشد که دیگر زیر آبی بازی در نیارید تا به فنای عظما نروید.

0 پاسخ به "زیرآبی بازی در مدیریت استارتاپ ها!"

ارسال یک پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Site Design © vandabon.ir  All rights reserved.