شماره تماس : 77395710-021 | ایمیل : info@startupieh.ir

منوهای نصب در پنل مدیریت

ما اینجاییم

 

به گزارش خبرنگار وقایع استارت آپیه ، این نمایشگاه با توجه به لزوم معرفی ظرفیت های نوین توسعه کسب و کار و اشتغال پایدار، در راستای سیاست های کلان اقتصاد مقاومتی و توسعه زیست بوم کار-آفرینی و نوآوری و با در نظر گرفتن فرصت های شایان توجه کشور در جهت رونق تولید برگزار می شود.

سومین نمایشگاه بین المللی فرانچایز و توسعه کسب و کار تهران ۱۳۹۸ | Tehran Business Show 2020  &  IFEC

در تاریخ ۱۴ الی ۱۷ دی ماه ۹۸ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد.

این رویداد که در ادوار گذشته با حمایت وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی، اتاق اصناف ایران، شورای جهانی فرانچایز، با حضور مدیران ارشد کسب و کارها، فعالان اقتصادی، صاحب نظران، اساتید و دانشجویان برگزار گردیده است، به دلیل ایجاد فضایی مناسب برای ارائه محصولات و خدمات شرکت کنندگان به بازار بزرگ منطقه، توسعه ارتباطات و ملاقات های موثر با افراد کلیدی و تصمیم گیرنده و نیز آشنایی با آخرین دست آوردها و رویکردهای فرانچایز و توسعه کسب و کار، حائز اهمیت است.

هم چنین به اطلاع می رساند « سومین کنفرانس بین المللی فرانچایز ایران » نیز با حضور برندهای معتبر داخلی و خارجی، مدیران ارشد سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی و کلیه علاقه مندان به این صنعت با حضور و سخنرانی میهمانان طراز اول بین المللی و تقدیر از برند های پیشرو در صنعت فرانچایز کشور، هم زمان با نمایشگاه در تاریخ شانزدهم دی ماه از ساعت ۱۴ الی ۱۸ ، در محل سالن همایش های شماره یک نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می گردد.

در پایان به اطلاع میرساند جهت بازدید از وقایع استارت آپیه می توانید در سالن 6 این نمایشگاه در غرفه صندوق کارآفرینی امید مراجعه کنید. منتظرتان هستیم

0 پاسخ به "ما اینجاییم"

ارسال یک پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Site Design © vandabon.ir  All rights reserved.