نام عوض کنید، سرمایه جذب کنید

فهرست محتوا

چکیده:

Media Partners، یک شرکت در منطقه سیاتل که محتوای آموزشی در محل کار تولید می کند، به شرکت Atana تغییر نام داد و 6 میلیون دلار بودجه جدید جمع آوری کرد.

متن خبر:

آتانا مستقر در Bellevue، به دلیل راه‌حل‌های آموزشی در مورد تنوع و گنجاندن، آزار جنسی، تعصب، خشونت در محل کار و موارد دیگر شناخته شده است. محصول جدیدی به نام Atana Insights این محتوا را با بینش‌ها و تحلیل‌های رفتاری مبتنی بر هوش مصنوعی ترکیب می‌کند تا به تغییر نگرش‌ها و رفتارها در مورد آن موضوعات کمک کند.

جان هانسن، مدیرعامل آتانا گفت: «ما به‌طور یکپارچه تئوری رفتاری، روان‌شناسی سازمانی، و علم داده‌های پیشرفته را برای توانمندسازی سازمان‌ها برای ایجاد تغییر رفتار مثبت و پایدار در مقیاس ادغام می‌کنیم.»

توضیح وقایع استارتاپیه:
ترکیب تئوری رفتاری، روان‌شناسی سازمانی، و علم داده‌های پیشرفته به معنای این است که از این سه حوزه دانشی و تخصصی برای تحقیق، تجزیه و تحلیل رفتار و عملکرد افراد و سازمان‌ها استفاده می‌شود تا به بهبود عملکرد و افزایش بهره‌وری در محیط‌های سازمانی کمک کند. این ترکیب از دانش و تکنیک‌های مختلف به منظور درک بهتر و پیش‌بینی رفتارها، ارائه راهکارهای بهبود و تسهیل تغییرات مثبت در سازمان‌ها و افراد مورد استفاده قرار می‌گیرد. به عنوان مثال:

تئوری رفتاری: تئوری‌های رفتاری مبتنی بر تفهیم و توصیف رفتارها و عملکرد افراد در محیط سازمانی هستند. این تئوری‌ها به عنوان چارچوبی برای درک رفتارها، تحلیل دلایل آنها و پیش‌بینی رفتارهای آتی استفاده می‌شوند.

روان‌شناسی سازمانی: روان‌شناسی سازمانی به مطالعه رفتار و عملکرد افراد و گروه‌ها در محیط سازمانی می‌پردازد. این حوزه تاکید بر عوامل مانند فرهنگ سازمانی، رهبری، توسعه فردی، تغییر سازمانی و ساختار سازمانی دارد.

علم داده‌های پیشرفته: علم داده‌های پیشرفته از تکنیک‌ها و ابزارهای محاسباتی و آماری برای تحلیل داده‌های بزرگ و پیچیده استفاده می‌کند. در محیط سازمانی، این حوزه به جمع‌آوری، تجزیه و تحلیل داده‌های مرتبط با عملکرد و رفتار افراد و سازمان‌ها کمک می‌کند.

ادامه خبر:

با ترکیب این سه حوزه دانشی، می‌توان به ترکیب دقیق‌تری از داده‌ها، تحلیل‌های رفتاری، و ابزارهای مبتنی بر دانش به منظور تسهیل تغییرات مثبت و پایدار در محیط سازمانی دست یافت و به بهبود عملکرد و افزایش کارایی کمک کرد

آتانا در ابتدا در سال 1993 راه اندازی شد. هانسن، کهنه کار و مدرس قدیمی در دانشگاه واشنگتن، شرکت را در سال 2016 خریداری کرد و به سرعت بخشیدن به تولید محتوای آموزشی جدید کمک کرد.

آتانا بیش از 300 مشتری سازمانی دارد که 10 نفر از آنها امسال از آتانا اینسایت استفاده و آزمایش کرده اند.

این شرکت 31 نفر را استخدام می کند و یک دفتر ماهواره ای در بویز، آیداهو دارد.

مجموع بودجه تا به امروز 16 میلیون دلار است. آخرین بخش سری A توسط جان بیرن از دفتر خانواده گروه بایرون در مینیاپولیس، با دو دفتر خانوادگی دیگر و همچنین اعضای اتحاد فرشتگان مستقر در سیاتل، رهبری شد. هانسن دومین سرمایه گذار بزرگ آتانا است.

پایان

منبع:

https://www.geekwire.com/2023/workplace-training-content-provider-media-partners-rebrands-as-atana-and-raises-6m/

Media Partners, یک شرکت در منطقه سیاتل که محتوای آموزشی در محل کار تولید می کند، به شرکت Atana تغییر نام داد و 6 میلیون دلار بودجه جدید جمع آوری کرد.

فهرست محتوا

اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در email
Email
اشتراک گذاری در twitter
Twitter