شماره تماس : 77395710-021 | ایمیل : info@startupieh.ir

منوهای نصب در پنل مدیریت

کارآفرینی با هوش مصنوعی

تاالان خیلی از استارتاپ ها از فناوری یادگیری ماشین تو کار خودشون استفاده میکنن اما بعضی از اونا برای پیشرفت این تکنولوژی تلاش کردن این روش نه تنها نیازمند اینه که که بنیان­گذارا، از دانش فنی عمیقی برخوردارن، چون باید بتونن ذهن تجاری خودشون وموقع دستیابی به هدفای تحقیقاتی رو هم حفظ کنن رسیدن به این تعادل میتونه کار دشواری باشه، مخصوصا برای بنیان­گذارایی که وابسته به تحقیقای آزمایشگاهی ان. اما ادمایی که موفق به انجام این کار میشن، میتونن از امتیازای بالا بهره مند بشن، با پخش محصولایی که از فناوری­های نوین و اختصاصی بهره میبرن، استفاده کنن.

روند شکل گیری
Neurala
بنیان گذارای این شرکت، هدر ایمز، ماسیمیلیانو “مکس” ورساچی و آناتولی گورشنیکوف، تو اولای دهه ۲۰۰۰ تو دانشگاه بوستون در حال گذروندن دکترای خودشون و سیستم­های شناختی و عصبی با هم آشنا شدن.
.این سه تا بنیان گذار تو این زمان فضای سروری رو برای اجرای مدهای مغزی باهمدیگه به اشتراک میزاشتن. با تغییر حتی یک پارامتر کوچیک، اونا باید بحث مدل‌گذاری و بقیه مسائل رو از نو شروع میکردن…
اونا تو سال2006شرکتشون درست کردن و پردازش شبکه های عصبی و مصنوعی رو درجی پی یو ثبت و اختراع کردن

هوش مصنوعی

خیلی از ادما هنوز هم با شنیدن کلمه هوش مصنوعی به ربات ها فکر می کنن و تصور می کنن که منظور از هوش مصنوعی همون ربات های بی احساسی هستن که برای انجام راحت تر کارها طراحی شدن و قراره تو آینده جای انسانارو بگیرن..
مسئول این نوع تفکر به احتمال زیاد فیلم های علمی و تخیلیه اما واقعیت با اون که تصور می شه تفاوت داره. هوش مصنوعی که امروزه از اون یاد میکنن در واقع تکنولوژیه که به نحوی قابلیت تفکر داره. البته این قابلیت تفکر با چیزی که ما به عنوان تفکر انسانی می‌شناسیم تا حد زیادی تفاوت داره، اما در حقیقت سعی داره تا از آن تقلید کنه.

سطح های مختلف هوش مصنوعی

یک سیستم هوش مصنوعی بر اساس اون چیزی که از دنیای بیرون درک می‌کنن و می‌تونن به اون پاسخ بدن، دارای سه سطحه. هوش مصنوعی محدود، عمومی و سوپر هوش مصنوعی.

شاید بعدا بازم براتون از هوش مصنوعی بگیم

مرداد 14, 1399

0 پاسخ به "کارآفرینی با هوش مصنوعی"

ارسال یک پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Site Design © vandabon.ir  All rights reserved.