شماره تماس : 77395710-021 | ایمیل : info@startupieh.ir

منوهای نصب در پنل مدیریت

کتاب کارآفرین ناب اثر برنت کوپر

شما هنوز یک آینده گر نیستید، کارآفرین ناب (The lean entrepreneur) به شما نشان می دهد که چه طور باشید. به عقیده نویسنده کتاب، برنت کوپر، اغلب ما بر این باوریم که کارآفرینان آینده نگر به دنیا می آیند و پرورش پیدا نمی کنند.

رسانه های ما بزرگانی چون گیتزها؛ بزوس ها، برنسون ها و جابزها را قهرمانانی تجلی می کنند که به سادگی به آینده می نگرند و آینده برایشان شفاف و واضح است و به سادگی می توانند محصولاتی بسازنند که جوابگوی آینده باشد.

کتاب کارآفرین ناب راهنمای آموزشی کاملی است که هر کارآفرینی را برای رسیدن به استراتژی موثر در استارتاپش یاری می‌رساند. این کتاب نشان می‌دهد چگونه از محصولات باارزش‌تان برای دست‌یابی به استراتژی موثر، كم‌ترین استفاده را كنید و آزمایش‌كردن بازار را به طور بهینه‌تر و موثرتری انجام دهید. کارآفرین ناب نمونه‌ای واقعی از استفاده کارآفرینان موفق از اصول نوآوری ناب است.

جوامع ما بر این باورند که برای موفق بودن، ایده خوب کافیست و با همین رویکرد محصولاتی می سازنند که محکوم به شکست می شود. کتاب کارآفرین ناب، افق دید ما از این افسانه ها و باورهای غلط را گسترش داده و یاد می گیریم که چگونه:

 

 

  • نکات عملیاتی، هک ها و رشد های سریع را اجرایی کنیم

 

  • محصولی انقلابی بسازیم و چگونه بازار را تصاحب کنیم

 

  • بازار را موثر تست کنیم و MVP بسازیم.

 

  • مشتریان را با MVP خود درگیر نماییم و هزینه های توسعه محصول را به حداقل برسانیم.

 

  • به سرعت یک تیم همه فن حریف و نوآور بسازیم.

 

 

0 پاسخ به "کتاب کارآفرین ناب اثر برنت کوپر"

ارسال یک پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Site Design © vandabon.ir  All rights reserved.