شماره تماس : 77395710-021 | ایمیل : info@startupieh.ir

منوهای نصب در پنل مدیریت

نسل پنجم ارتباطات

همیشه برای نسل ما سرعت مهم بوده؟ می دونید چَرا؟ چون توی خود سرعت به دنیا اومدیم و با سرعت بزرگ شدیم و این سرعت هی داره سرعتی تر میشه و مدام سرعتش بالاتر میره… (وی رکورد استفاده از واژه سرعت را در یک جمله شکست)
بزارید یه مثال ریز بزنم، سریال پایتخت رو یادتونه، فصل اولش ۹ سال پیش ساخته شد و همه دیدیم… باورت میشه؟ ۹ سال پیش!!! می بینی، هعیییی… کی فکرشو می کرد سال ۹۰ به ۹۹ انقدر سریع بگذره…؟! از قدیم هم گفتن آدم هر چی بزرگتر بشه سرعت براش بیشتر میشه و زمان برای اون شخص سریع تر می گذره.
پس بخاطر همین هم تمامی تکنولوژی ها رشد کردند و این مهم از دنیای اینترنت هم به دور نبود، دنیایی که توش هرچقدر سرعت داشته باشی بازم کمه… (البته برا منی که با نت مخابرات فیلم دانلود می کنم چیزی برای از دست دادن وجود نداره)
حالا این روز ها پرسرعت ترین شبکه تلفن همراهی که به گوش مون خورده چیزی نیست جز ۵G که پشت سرش هم حرف ها و حواشی زیادی در جریانه…

آیا می دونستید اینترنت نسل پنجم یه اشتابه فاحشه!!! چون اینترنت اصلا نسل نداره و اونی که همه منظورمونه نسل پنجم شبکه تلفن همراهه…
این نسل خیلی سرعتیه و اگه یه لحظه توش پلک بزنی گیگابایت گیگابایت اطلاعات جابجا شده و کلی آدم ناآگاه، آگاه شدن…

اما اگه این نسل جدید از شبکه های تلفن همراه بصورت گسترده و عمومی وارد بازار بشه چه مزایایی رو برای ما ایجاد می کنه؟ ویژگی های اصلی این فناوری چیه و از نظر استراتژیک و توسعه چه پیش بردی برای ما می تونه داشته باشه؟
پس با نشریه وقایع استارتاپیه همراه باشید تا با منابع معتبر و زبان اصلی شما رو به دنیای فناوری و استارتاپ ها ببره…
این شما و این هم مقاله زبان اصلی شبکه های تلفن همراه نسل پنجم

روی همین جمله کلیک کن دانلود میشه خیر و برکتش رو توی زندگیت می بینی…

0 پاسخ به "نسل پنجم ارتباطات"

ارسال یک پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Site Design © vandabon.ir  All rights reserved.