تولید تی شرت های سفارشی

فهرست محتوا

آیا واقعاً می توانید از فروش تی شرت های سفارشی درآمد خوبی کسب کنید؟ بله، تو میتونی! یکی از دوستان من ، جف جاکوبر ، بلافاصله پس از دانشگاه ، یک تجارت پیراهن سفارشی راه اندازی کرد. او به فروش 20 میلیون دلار در سال رسید. سپس او 40 ساله شد و این کسب و کار را فروخت و پول کافی برای خرید یک قایق بادبانی و مسافرت در دریای کارائیب به مدت یک سال ، خرید یک هواپیما و سرمایه گذاری در چندین مشاغل تجاری جدید را کسب کرد.

تی شرت های سفارشی برای فروش آنلاین مناسب هستند ، اما می توانید آنها را به صورت محلی نیز بفروشید. حتی اگر قصد دارید بر بازار محلی خود تمرکز کنید ، ممکن است بخواهید در ابتدا از هزینه ویترین صرف نظر کرده و این تجارت را از خانه خود اجرا کنید. می توانید به مشاغل محلی ، گروه های اجتماعی و تیم های ورزشی مراجعه کنید. آیا فروش تمام لیگ فوتبال جوانان شهر شما عالی نخواهد بود؟

می توانید نحوه چاپ تی شرت در عرض چند دقیقه را بیاموزید. من می دانم زیرا در دانشگاه من تیشرت هایی را برای تیم سافت بال خود ، The Dark Horses چاپ کردم. اگر واقعاً احساس تنبلی می کنید ، می توانید چاپ تی شرت واقعی را منعقد کرده و منحصراً بر فروش و خدمات به مشتریان تمرکز کنید. اما توصیه می کنم کمی وقت بگذارید تا نحوه چاپ آنها را خودتان یاد بگیرید.

البته به جای انجام تی شرت های سفارشی ، می توانید طرح های خود را بفروشید. این یک روش خطرناک است اما پتانسیل صعودی بسیار زیاد است! به عنوان مثال ، من با برادران ، برت و جان جیکوبز آشنا شدم ، که تجارت تی شرت Life Is Good را با تیشرت های 78 و 48 دلاری آغاز کردند.

در ابتدا آنها با فروش تی شرت های خود در محوطه دانشگاه مشکل داشتند. آنها برای صرفه جویی در پول از ون خود استفاده می کردند. سرانجام آنها نام “زندگی خوب است” را مطرح کردند و از آن زمان یک شرکت با فروش بیش از 100 میلیون دلار در سال تاسیس کردند.

منبع:https://businesstown.com/

می توانید نحوه چاپ تی شرت در عرض چند دقیقه را بیاموزید.

فهرست محتوا

اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در email
Email
اشتراک گذاری در twitter
Twitter